Orvosírnok

2018. október 4.

Betöltendő állás/szakma megnevezése: Orvosírnok

Intézmény neve: Péterfy Kórház – Rendelőintézet Országos Traumatológiai Intézet Budapest

Foglalkoztatás formája: Teljes munkaidő

Munkaviszony típusa: Közalkalmazotti

Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Elvárt végzettség: Középiskola/gimnázium, Érettségi bizonyítvány,

Elvárt tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok,  nyilatkozat, hogy a pályázatban szereplő adatokat az elbírálásban résztvevők megismerhetik,

Pályázati felhívás bővebb ismertetése

Intézményünk Mozgásszervi osztályára keresünk teljes munkaidős munkatársat.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Közigállás publikálási időpontja: 2018. június 6.

Érdeklődni lehet: Vámosi Ágnes ápolási igazgató – helyettes munkanapokon + 36 1 299 7710 - es telefonszámon

Jelentkezés, önéletrajz leadása:  %20var%20suffix%20=%20'';%20var%20attribs%20=%20'';%20var%20path%20=%20'hr'%20+%20'ef'%20+%20'=';%20var%20addy56188%20=%20'apig.titkarsag'%20+%20'@';%20addy56188%20=%20addy56188%20+%20'peterfykh'%20+%20'.'%20+%20'hu';%20document.write(%20'%3Ca%20'%20+%20path%20+%20'\''%20+%20prefix%20+%20addy56188%20+%20suffix%20+%20'\''%20+%20attribs%20+%20'%3E'%20);%20document.write(%20addy56188%20);%20document.write(%20'%3C\/a%3E'%20);%20//--%3E%20%3C/script%3E%3Cscript%20language='JavaScript'%20type='text/javascript'%3E%20%3C!--%20document.write(%20'%3Cspan%20style=\'display:%20none;\'%3E'%20);%20//--%3E%20%3C/script%3EEzt%20a%20c%C3%ADmet%20a%20spamrobotok%20ellen%20v%C3%A9dj%C3%BCk.%20Enged%C3%A9lyezze%20a%20Javascript%20haszn%C3%A1lat%C3%A1t,%20hogy%20megtekinthesse.%20%3Cscript%20language='JavaScript'%20type='text/javascript'%3E%20%3C!--%20document.write(%20'%3C/'%20);%20document.write(%20'span%3E'%20);%20//--%3E%20%3C/script%3E">baleseti [dot] apolas [at] obsi [dot] hu