Álláshirdetés: (szak)asszisztens

BUDAPESTI PÉTERFY SÁNDOR UTCAI KÓRHÁZ-RENDELŐINTÉZET

Központi Laboratórium - Vérdepó

pályázatot hirdet

(szak)asszisztens

Munkakör betöltésére.

Ellátandó feladatok:  Kórházi (jelenleg szerveződő) VÉRDEPO-ban a vérkészítmények kezelése/ellenőrzése (vérkészítmények megrendelése - átvétele - kiadása,  a készítmények nyilvántartása, …); vizsgálati minták feldolgozása: mintaátvétel, vércsoport automata kezelése, leletkiadás; adminisztratív tevékenységek.

Betöltendő állás jogviszonya:  Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, egyműszak + ügyelet, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1076 Budapest, Péterfy Sándor u. 8-20.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a 2020.évi C. törvény és végrehajtásáról szóló 528/2020. (XI.28.) Korm. rendelet és az OKFŐ utasításai, valamint a 256/2013. (VII.05.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.
  • Nővérszállón elhelyezés lehetősége
  • Pályázatok benyújtása apig [at] peterfykh [dot] hu e-mail címre
  • További információt Dávid Éva ápolási igazgató-helyettes nyújt. Telefonos elérhetősége: 06 [minus] 1 [slash] 322 [minus] 2612. munkaidőben.

Pályázati feltételek

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Szakirányú végzettség (pl. orvosdiagnosztikai analitikus, hematológiai asszisztens, …)
  • Vérellátás szakterületen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Egészségügyi alkalmasság
  • MESZK tagság

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • adatkezelési nyilatkozat
  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat elbírálásának módja: A jelentkezők meghallgatása és a pályázatok elbírálása folyamatosan történik, a munkakör azt követően azonnal betölthető.