Álláshirdetés: Diabetológiai szakorvos

Budapesti Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet

Diabetológiai szakrendelő

pályázatot hirdet

Diabetológiai szakorvos

munkakör betöltésére

A  jogviszony időtartama: határozatlan idejű, egészségügyi szolgálati jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: Teljes vagy részmunkaidő

A munkavégzés helye: Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet, 1076 Budapest Péterfy Sándor u. 8-20.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: A területi ellátási kötelezettség szerinti lakosság számára a diabetológiai szakellátás biztosítása.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény alkalmazásai az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
  • Egyetem, belgyógyászati szakvizsga, diabetológiai licence vizsga
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Érvényes működési engedély

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz, elérhetőségekkel.
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó személyes adatait a pályázati bizottság tagjai megismerhetik.
  • Sikeres alkalmazás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló bizonyítvány fénymásolata.

A munkakör betölthetőségének időpontja: A jelentkezők meghallgatása és a pályázatok elbírálása folyamatosan történik, a munkakör azt követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatosan

A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton Dr Schulteisz Nóra járóbeteg ellátásért felelős orvosigazgató helyettes részére a schulteisz [dot] nora [at] peterfykh. hu e-mail‑címen keresztül.