Álláshirdetés: Endoszkópos szakasszisztens

BUDAPESTI PÉTERFY SÁNDOR UTCAI KÓRHÁZ-RENDELŐINTÉZET

Gasztroenterológiai szakrendelés

pályázatot hirdet

Endoszkópos szakasszisztens

Munkakör betöltésére.

Ellátandó feladatok:  szakasszisztensi feladatok ellátása gasztroenterológiai szakrendelésen az endoszkópos beavatkozások kivitelezésének aktív közreműködőjeként, az endoszkópos team tagjaként – a munkaköri leírásban foglaltak szerint

Betöltendő állás jogviszonya:  Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1076 Budapest, Péterfy Sándor u. 8-20.

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a 2020.évi C. törvény és végrehajtásáról szóló 528/2020. (XI.28.) Korm. rendelet és az OKFŐ utasításai, valamint a 256/2013. (VII.05.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.

Nővérszállón elhelyezés lehetősége

Pályázatok benyújtása apig [at] peterfykh [dot] hu e-mail címre

További információt Dávid Éva ápolási igazgató-helyettes nyújt. Telefonos elérhetősége: 06 [minus] 1 [slash] 322 [minus] 2612. munkaidőben.

Pályázati feltételek

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • szakirányú szakképesítés – (emésztőszervi) endoszkópos (szak)asszisztens / egészségügyi szakképesítés (pl: ápoló) megléte és vállalja az (emésztőszervi) endoszkópos szakasszisztens szakképesítés megszerzését
  • egészségügyi alkalmasság
  • MESZK tagság
  • érvényes működési engedély

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent:  hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • adatkezelési nyilatkozat
  • fényképpel, elérhetőségekkel ellátott szakmai önéletrajz
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat elbírálásának módja: A jelentkezők meghallgatása és a pályázatok elbírálása folyamatosan történik, a munkakör azt követően azonnal betölthető.