Műtős szakasszisztens, urológiai műtő

2019. március 13.

Műtős szakasszisztens

Urológia műtő

Betöltendő állás/szakma megnevezése: Műtős szakasszisztens

Intézmény neve: Péterfy Kórház – Rendelőintézet és Manninger Jenő Országos Traumatológiai Intézet

Budapest

Foglalkoztatás formája: Teljes munkaidő

Munkaviszony típusa: Közalkalmazotti

Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű

Elvárt végzettség: Műtős szakasszisztens

Elvárt tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

szakmai önéletrajz, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, végzettséget igazoló okiratok, érvényes működési nyilvántartás és MESZK tagság igazolása, hozzájáruló nyilatkozat, hogy a pályázatban szereplő adatokat az elbírálásban résztvevők megismerhetik,

Pályázati felhívás bővebb ismertetése

Intézményünk Urológiai műtőjébe keresünk, kiemelt bérezéssel teljes munkaidős, részmunkaidős munkatársat.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Érdeklődni lehet: Dávid Éva ápolási igazgató - helyettes munkanapokon + 36 1 461 4709 - es telefonszámon

Jelentkezés, önéletrajz leadása: david [dot] eva [at] peterfykh [dot] hu