Álláíhírdetés: Bér és munakaügyi ügyintéző

Dél- Pesti Centrumkórház – Országos Heamatológiai és Infektológiai Intézet Péterfy Sándor Utcai Kórház- Rendelőintézet

Bérszámfejtési, munkaügyi és humánpolitikai osztály

bér és munkaügyi ügyintéző munkakör betöltésére

álláspályázatot hirdet

A  jogviszony időtartama: határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Budapest, 1076 Budapest, Péterfy Sándor utca 8-20.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Munkaszerződések, munkaszerződés-módosítások, átsorolások készítése. Jogviszony létesítésével és megszűnésével kapcsolatos ügyintézés. Nem rendszeres juttatások és egyéb bér jellegű juttatások számfejtése. Szabadságok, távollétek, változóbérek KIRA számfejtő rendszerbe történő rögzítése, értesítők elkészítése, munkáltatói igazolások kiállítása. Munkaügyi kérdésekben tájékoztatás nyújtása a szakterületek számára. Kezeli a személyi anyagokat és kapcsolatot tart az egyes szervezeti egységekkel.

Illetmény és juttatások: Megállapodás szerint.

Pályázati feltételek:

  • Érettségi
  • Munkaügyi, személyügyi végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú képesítés
  • Egészségügyben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • KIRA program ismerete
  • JDolber program ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz elérhetőségekkel
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó személyes adatait a pályázati bizottság tagjai megismerhetik
  • Sikeres alkalmazás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló bizonyítvány fénymásolata

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A jelentkezők meghallgatása és a pályázatok elbírálása folyamatosan történik, a munkakör azt követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton a munkaugy [at] peterfykh [dot] hu  E-mail címen keresztül.