Asztalos munkakör

2023. január 16.

PÉTERFY SÁNDOR UTCAI KÓRHÁZ-RENDELŐINTÉZET Műszaki osztálya pályázatot hirdet

Asztalos munkakör betöltésére

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  épület- és bútorasztalos karbantartási és kisebb kivitelezési munkák elvégzése, a munkájához kapcsolódó adminisztráció.

Betöltendő állás jogviszonya: Egészségügyi szolgálati jogviszony

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1076 Péterfy Sándor utca 8-20.,

Budapest, 1074 Alsó erdősor utca 7.,

Budapest, 1074 Szövetség utca 14-16.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény alkalmazásai az irányadók.

Pályázatok benyújtása: Kolb Tamás részére

További információt telefonon munkanapokon 8-14 óráig Kolb Tamás nyújt a 06 [minus] 30 [minus] 399 [minus] 1145 telefonszámon.

Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

Büntetlen előélet

Cselekvőképesség

Magyar állampolgárság

Elvárt végzettség/képesítés:Asztalos

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen

Egyéb pályázati előnyök: ács, tetőfedő, tetőszigetelő végzettség

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

Részletes fényképes szakmai önéletrajz a pályázó elérhetőségeivel

Képzettséget/ végzettséget igazoló dokumentum másolata

Pályázó beleegyező nyilatkozata, hogy a pályázati elbírálásban résztvevők a pályázati anyagát megismerhetik, személyes adatainak kezeléséhez hozzájárul

Pályázat elnyerése esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázat benyújtásának határideje:  2023.02.17. 00:00

A pályázat elbírálásának módja:

A jelentkezők meghallgatása és a pályázatok elbírálása folyamatosan történik, a munkakör azt követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának és elbírálásának határideje:  2023.02.17. 00:00