Álláshirdetés: Mozgásszervi rehabilitációs osztály ápoló

Mozgásszervi rehabilitációs osztály

Ápoló

BUDAPESTI PÉTERFY SÁNDOR UTCAI KÓRHÁZ-RENDELŐINTÉZET

pályázatot hirdet

Ápoló

munkakör betöltésére.

Ellátandó feladatok:  ápolói feladatok a munkaköri leírásban meghatározottak alapján – rehabilitációs ellátást igénylő betegek ellátása.

Betöltendő állás jogviszonya:  Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

  Határozatlan, 40 óra, Váltásos, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1076 Budapest, Péterfy Sándor u. 8-20.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a 2020.évi C. törvény és végrehajtásáról szóló 528/2020. (XI.28.) Korm. rendelet és az OKFŐ utasításai, valamint a 256/2013. (VII.05.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.

Nővérszállón elhelyezés lehetősége

Pályázatok benyújtása apig [at] peterfykh [dot] hu e-mail címre

További információt Dávid Éva ápolási igazgató-helyettes nyújt. Telefonos elérhetősége: 06 [minus] 1 [slash] 322 [minus] 2612. munkaidőben.

Pályázati feltételek:

  •   Büntetlen előélet
  •   Cselekvőképesség
  •   Erkölcsi bizonyítvány
  •   felnőtt szakápolói végzettség
  •   egészségügyi alkalmasság
  •   MESZK tagság

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  •   adatkezelési nyilatkozat
  •   fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  •   3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  •   hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
  •   végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata