Álláshirdetés: Koordinációs asszisztens

Budapesti Péterfy Sándor utcai Kórház - Rendelőintézete

pályázatot hirdet

Főigazgatóság

szervezeti egységbe

koordinációs asszisztens

munkakör betöltésére

Az egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama: Határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: Budapesti Péterfy Sándor utcai Kórház - Rendelőintézet – 1076 Budapest, Péterfy Sándor utca 8-20.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • A munkafolyamatok általános támogatása az egységhez bejövő kommunikáció, például a posta, telefonhívások és dokumentumok fogadása révén.
  • Elektronikus és papíralapú dokumentumok kezelése (címlisták, levelezés, gépelés, fénymásolás, szkennelés, iktatás és archiválás).
  • Iratok, dokumentumok, rendszerezése, lefűzése, irattározása.
  • Bejövő levelek, e-mailek iktatása, rendszerzése.
  • Ügyviteli nyilvántartások kezelése, karbantartása.
  • Dokumentumok előkészítése, iktatása, jelentések, szkennelése, továbbítása.
  • Értekezletek szervezése és közreműködés a határidőnaplók vezetésében.
  • Külső és belső megbeszélések szervezése.
  • Megkeresések, információ- és dokumentumkérések megválaszolása nagyfokú szolgálatkészség, tapintat, diszkréció és titoktartás mellett.
  • Levelek és más dokumentumok megfogalmazása és véglegesítése, jegyzőkönyvvezetés az értekezleteken,
  • Az egység folyamatainak és munkafolyamatának támogatása.
  • Adatszolgáltatásokban közreműködés.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra az Egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény az irányadó.

Pályázati feltételek:

  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi),
  • Magas szintű MS Office (irodai alkalmazások), elsősorban MS Excel ismeret,
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó képesség, gyors és hatékony munkavégzés, terhelhetőség,
  • Magyar állampolgárság,
  • Ügyfélkapus elérhetőség,
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség.

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Irodavezetői tapasztalat,
  • CT-EcoSTAT, Poszeidon, BeeWise, Tririga programok ismerete.
  • Poszeidon iratkezelő rendszer ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes fényképes szakmai önéletrajz a pályázó elérhetőségeivel,
  • Képzettséget/ végzettséget igazoló dokumentum másolata,
  • Pályázat elnyerése esetén a munkakezdéshez viszonyított 90 napnál nem régebbi speciális erkölcsi bizonyítvány „260 – EÜ. SZOLG.JOGVISZONY 2020. C. TV büntetlen előéletű és vele szemben az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2. § (4)-(6) bekezdéseiben meghatározott kizáró okok nem állnak fenn.”,
  • Pályázó beleegyező nyilatkozata, hogy a pályázati elbírálásban résztvevők a pályázati anyagát megismerhetik, személyes adatainak kezeléséhez hozzájárul.
  • Hozzájárulási nyilatkozat arról, hogy sikertelen pályázat esetén, amennyiben az erre vonatkozó kiértesítést követően a pályázati anyag nem kerül személyes átvételre, akkor tudomásul veszi annak megsemmisítését.
  • Előzetes nyilatkozat arról, hogy a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény (továbbiakban: Kit.) 285. § (9) bekezdése alapján került-e felmentésre vagy sem (azaz a Kit. alapján 2019. március 1. napjával bekövetkező jogviszony átalakulás kapcsán kiállított beosztási okirat átvételét követően kérte a felmentését).
  • Előzetes nyilatkozat arról, hogy a honvédek jogállásáról szóló 2012. évi CCV. törvény hatálya alá tartozókra vonatkozó egyes vészhelyzeti intézkedésekről szóló 8/2023. (I. 17.) Korm. rendelet 1. § (1) bekezdése alapján került-e felmentésre vagy sem.
  • A pályázat részeként benyújtandó, letölthető dokumentumok: https://dpc.euintezmeny.hu/tartalmak/allaslehetosegek/letolteno-dokumentumok

A pályázat benyújtásának határideje: A pályázatok befogadása a pályázat visszavonásáig tart.

A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton, e-mailben az allas [at] dpckorhaz [dot] hu címre küldhető az adatbázisban szereplő azonosító szám feltüntetésével: HUMAN/588-1/2024, valamint a munkakör megnevezésével: koordinációs asszisztens.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

  • Hiányosan benyújtott pályázatot nem áll módunkban elfogadni.
  • A jelentkezők meghallgatása és a pályázatok elbírálása a betegellátás érdekeire való tekintettel folyamatosan történik.
  • Sikertelen pályázat esetén az értesítést követően 15 nap után a pályázati anyag megsemmisítésre kerül

A munkakör betöltésének időpontja: A munkakör sikeres pályázati elbírálást követően azonnal betölthető.