Álláshirdetés: Kontroller

Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet

Budapesti Péterfy Sándor Utcai Kórház – Rendelőintézet

Pénzügyi és Számviteli Osztálya

pályázatot hirdet

kontroller

munkakör betöltésére.

Jogviszony időtartama: Határozatlan

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, heti 40 óra

Munkavégzés helye: 1076 Budapest, Péterfy Sándor u. 8-20.

Feladatok

  • Pénzügyi könyvelésre épülő tervezés, kapacitások tervezése
  • Terv-Tény elemzések elkészítése szervezeti egység szinten
  • Részvétel döntés előkészítő anyagok elkészítésében
  • Adattisztítási folyamatokban való részvétel
  • Új folyamatok kialakításában való aktív részvétel
  • Vezetői információs rendszer kialakításában és működtetésében való aktív részvétel
  • Havi vezetői riportok elkészítése

Pályázati feltételek

  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
  • 1-2 éves gazdasági területen tapasztalat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, PowerPoint),
  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet, magyar állampolgárság

Jogállás, illetmény és juttatások: A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra Eszjt (2020. évi C tv.) érvényes

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Egészségügyi intézményben szerzett gyakorlat
  • CT EcoSTAT rendszer ismerete
  • Pwer BI ismeret

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes fényképes szakmai önéletrajz a pályázó elérhetőségeivel, fizetési igény megjelölésével
  • képzettséget/ végzettséget igazoló dokumentum másolata
  • pályázó beleegyező nyilatkozata, hogy a pályázati elbírálásban résztvevők a pályázati anyagát megismerhetik, személyes adatainak kezeléséhez hozzájárul
  • pályázat elnyerése esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A munkakör a pályázat elbírálása után azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja: Fényképes önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével, elektronikus úton a babosa [dot] klara [at] peterfykh [dot] hu e-mail címre