Takarító állás

2022. április 13.

Takarítói állás

Határozatlan idejű Egészségügyi Közszolgálati Jogviszony

Főállás, teljes munkaidő (3 hónapos próbaidővel)

- nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

1076 Budapest, Péterfy Sándor utca 8-20.

1074 Budapest, Szövetség utca 14-16.

1074 Budapest, Alsóerdősor utca 7.

Pályázati feltételek:

-büntetlen előélet

-min.8 osztály általános iskolai végzettség

-cselekvőképesség

-covid védőoltás igazolása

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

-szakmunkás/érttségi bizonyítvány

-szakirányú végzettség

-hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:

-önéletrajz

-nyilatkozat arról, hogy a pályázó személyes adatait a pályázati bizottság tagjai megismerhetik

-sikeres alkalmazás esetén3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

-bizonyítvány(ok), szakképesítés(ek) másolatai

-Covid védőoltás igazolás bemutatása

Elérhetőségeink:

E-mail: takaritas [at] peterfykh [dot] hu

Tel: 06 [space] 1 [space] 461 [minus] 4700 [space] [slash] [space] 1161 mellék, 6-14 óráig

Hámori Dóra telephelyvezető; Fodor Attila szolgálatvezető

Jelentkezési határidő:

10 álláshely betöltésig folyamatos