Pénzügyi ügyintéző

2020. november 16.

Péterfy Kórház-Rendelőintézet és Manninger Jenő Országos Traumatológiai Intézet

A” Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. Törvény 20/a § alapján pályázatot hirdet

Pénzügyi ügyintéző munkakör betöltésére.

Közalkalmazotti jogviszony időtartama:Határozatlan közalkalmazotti munkaviszony

Foglalkoztatás jellege:Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 1076 Péterfy Sándor u. 8-20.

Főbb feladatok:

Bejövő számlák alaki és tartalmi követelményeinek, pénzügyi, számviteli, illetve szerződésnek való megfelelőségének ellenőrzése

Szállítói számlák igazoltatása, rögzítése

Kimenő számlák, egyenlegközlők, felszólító levelek készítése

Pénztárellenőrzés

Pénzügyi területhez tartozó adminisztrációs feladatok, nyilvántartások, egyeztetések elvégzése.

Vevő és szállítói folyószámlák kezelése, kintlévőségek kezelésében való aktív közreműködés;

Jogállás, illetmény és juttatások:

 A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. Törvény rendelkezései az irányadóak.

Pályázati feltételek:

Magyar állampolgárság.

Büntetlen előélet.

Minimum középfokú végzettség és középfokú pénzügyi szakképesítés.

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

1-3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Kincstári körbe tartozó költségvetési szervnél szerzett szakmai tapasztalat,

EcoStat program ismerete

A munkakör elbírálás után azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020.12.15

A pályázat elbírálásának határideje:  2020.12.31

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton fényképes szakmai önéletrajzát a penzugy [at] peterfykh [dot] hu e-mail címre várjuk.